Главная » Статьи » Интерьер » ТОП-рейтинг найвідоміших та найкращих виробників меблів в Україні

ТОП-рейтинг найвідоміших та найкращих виробників меблів в Україні

В Україні працюють десятки підприємств, які займаються виготовленням меблів з натуральної деревини. Одні спеціалізуються на дорогих ексклюзивних виробах, інші пропонують товари середньої цінової категорії, розраховані на масового споживача. Але що варто знати про ці компанії і яку марку краще вибрати? Пропонуємо Вашій увазі Топ-10 виробників меблів в Україні.

1. «Владар Меблі» - виробник, котрий зарекомендував себе по всій країні та за її межами.Це перспективна компанія зі стрімкими показниками росту. Клієнтам пропонуються кращі меблі Львова, виготовлені з використанням найсучасніших технологій і винятково якісних матеріалів. Основний напрямок роботи – меблі з дуба. В перелік пропонованих товарів входять спальні комплекти, кухні, столи та шафи для кабінетів, вітальні меблі (Львів) та багато іншого.

2. Enran - один з лідерів меблевого виробництва в Україні. Компанія працює з 1996 року і пропонує повний цикл розробки предметів інтер’єру – від дизайну до монтажу. Головний офіс базується в Києві.

3. Приватне підприємство «Чарівний політ». Цей виробник пропонує виготовлення на замовлення – ви можете придбати м’які меблі у Львові для дому, кухонні шафи та тумби, торгове обладнання для супермаркетів, вироби для лікарень, банків, офісів та інших установ.

4. MERX – відома фабрика, яка пропонує широкий перелік меблів для дому та офісу. Гордість компанії – високотехнологічне імпортне обладнання (німецьке, австрійське, італійське), що дозволяє виготовляти надійний і міцний продукт.

5. Виробник офісних меблів AMF. Підприємство засноване у 1999 році, наразі має фабрики в Україні, Росії, Китаї. Якість продукції компанії щороку підтверджують міжнародні стандарти ISO.

6. Happy Room – київський виробник дизайнерських меблів. Окрім предметів інтер’єру для дому клієнтам доступні торгове та виставкове обладнання, а також елементи декору.

7. Black Red White – один з популярних європейських виробників корпусних меблів. Фабрики компанії розташовані в Польщі та в українському місті Нововолинськ.

8. DaVanti – компанія, яка з 2001 року виготовляє ексклюзивні м’які меблі для дому, а також ресторанів, офісів, клубів, готелів. В її асортименті понад 80 найменувань предметів інтер’єру різних стилів.

9. Supernova – студія недорогих корпусних меблів у Києві. Клієнтам пропонується як готова серійна продукція, так і виготовлення на замовлення. Компанія організовує доставку в інші міста, гарантує швидке виконання замовлення і можливість покупки оптом.

10. Запорізький виробник корпусних меблів «Контур». В асортименті компанії предмети інтер’єру для кухні, спальні, дитячої та інших кімнат. Для виготовлення використовуються фурнітура і матеріали найпопулярніших європейських імпортерів.

 

Статьи